Single Blog Title

This is a single blog caption
Bře

Sbírka pro Ukrajinu

Ve dnech 28.2.-2.3. budeme v naší klubovně vybírat zdravotní a jiný materiál na pomoc lidem na Ukrajině.

Ve spolupráci se Skautským krizovým centrem Zlín se zapojujeme do sbírání potřebných věci pro lidi zasažené válkou na Ukrajině. Věci můžete přinést do skautské klubovny ve Slušovicích (Hřbitovní 558) v uvedených časech. Vše pak odvezeme na sběrné místo do Zlína, odkud je zajištěna další distribuce. V případě potřeby kontakt Lucka Ištvánková 608 762 488. Dále můžete přispět na účet Skautského krizového centra Zlín, které finanční prostředky využívá na specializované vybavení. Číslo účtu je: 2200403452 / 2010 Sledujte náš FB, informace budeme případně aktualizovat. Děkujeme za sdílení, ať se dostane informace k co nejvíce Slušovským 😉. Aktualizace sbíraných věcí : • lékárničky, antiseptika, antivirotika, tlakové obvazy, škrtidla • karimatky • termoprádlo, spodní prádlo • vlhčené ubrousky – velké balení • léky: etamsilát a vicasol!!!