Středisková rada

Co děláme?

Středisková rada je výkonným orgánem střediska. Její členové jsou buď určeni z titulu funkce (např. vedoucí oddílu) nebo voleni na určité období. Naše rada se schází jednou za dva měsíce a projednává záležitosti týkající se celého střediska i jednotlivých oddílů. Dále má na starosti například akce pro veřejnost a nebo plánování hlavních částí tábora. Obecně se jedná o hlavní tým zajišťující fungování a běžnou činnost našeho střediska.

Členové rady

Jakub Pšenčík
Vedoucí střediska

Studuji ochranu obyvatelstva a krizové řízení na FLKŘ v Uherském Hradišti. Ve svém volném čase se věnuji horolezectví, focení nebo šermu. Také se zajímám o 3D tisk, arduino a technologie obecně. Jako vedoucí střediska zajišťuji komunikaci s úřady a další organizační činnosti.

Karolína Chmelařová
Zástupce vedoucího střediska

Je mi 22 let a studuji práva na Masarykově univerzitě v Brně. Do skautu mě přihlásili rodiče v 1. třídě a nyní jsem zde již 15 let. Mimo skaut ve volném čase ráda vařím, peču, vyrábím, potkávám nové lidi a trávím čas v přírodě. Jsem vedoucí dívčího oddílu a ve středisku mám na starosti administrativu.

Monika Krajčová
Zástupce vedoucího oddílu

Studuji radiologickou asistenci na Univerzitě Palackého v Olomouci. Do skautu chodím již od roku 2007. K mým zálibám patří různé kreativní činnosti, vaření a pečení, sporty a cestování. V oddíle mám na starosti plánování, pořádání akcí a správu sociálních sítí.

David Matějčný
Vedoucí 1. oddílu

Jsem dobrovolný hasič, zajímám se o horolezení a lukostřelbu. Studuji arboristiku na Lesnické fakultě v Brně. Rád trávím čas na výletech nebo výpravách v lese. Zodpovídám za program na pravidelných schůzkách a jeho realizaci, přípravě vícedeních akcí a komunikaci se členy oddílu.

Karolína Chmelařová
Vedoucí 2. oddílu

Do skautu mě přihlásili rodiče v 1. třídě a nyní jsem zde již více než15 let. Mimo skaut ve volném čase ráda vařím, peču, vyrábím, potkávám nové lidi a trávím čas v přírodě. V oddíle mám na starosti především administrativu a fungování oddílu.

Monika Krajčová
Vedoucí 3. oddílu

Lucie Ištvánková
Vedoucí 4. oddílu

Jsem máma třech divochů, milovnice turistiky a přírody. Vystudovala jsem na VŠ ekochemii, učitelství pro mateřské školy a specializační obor Léčivé rostliny. V roce 2012 jsem založila lesní mateřskou školku. Skautingem jsem prošla od malé světlušky až po vůdkyni.

Erik Banič
Hospodář střediska

Je mi 22 a čtvrtým rokem studuji architekturu na VUT v Brně. V rámci studia i koníčků se zajímám o umění, kresbu, ale také hudbu, která už tak spjatá s architekturou není. Ve středisku jsem přibližně deset let a nově jsem se stal naším hospodářem.

Ester Hradilová
Fundraiser střediska

Jmenuji se Ester Hradilová, jsem studentka JAMU a ve volném čase se věnuji skautu. V našem středisku mám na starosti fundraising. Mým úkolem je hledání sponsoringu a snažit se středisku zajistit finanční rezervu.

Veronika Pavelková (Rybka)
Zpravodaj pro vzdělávání

Jsem milovnice horské turistiky, nadšenec (nejen) deskových her se zájmem o seberozvoj. Vystudovala jsem ekonomickou fakultu VŠB a momentálně pracuji jako Head of CRM (marketing). Ve skautu jsem vedla světlušky i skautky, zastávala jsem i roli hospodáře. Momentálně ve středisku plním funkci výchovného zpravodaje.

Radomír Švihel (radar)
Tajemník střediska

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer eu augue non elit sodales volutpat viverra vitae augue. Donec et enim finibus, aliquet ipsum at, rhoncus ipsum. Suspendisse tellus turpis, posuere quis diam eget, blandit faucibus mauris. Praesent tincidunt lobortis neque.